JORNADA 1 VIERNES 29

JORNADA 1 VIERNES 29

INFANTIL MASCULINO GRUPO A 2024

USURBIL KE IM A
LEVANTE UD BM MARNI IM B
13 - 9
Resultat final
Can Xaubet

CADETE MASCULINO GRUPO A 2024

USURBIL KE CM
UEHC CM
Calella
10 - 12
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

INFANTIL MASCULINO GRUPO B 2024

USURBIL KE IM B
LEVANTE UD BM MARNI IM A
8 - 20
Resultat final
Can Xaubet

CADETE MASCULINO GRUPO A 2024

CASADEMONT ZARAGOZA
C.A. SABADELL HANDBOL
Sabadell
19 - 10
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

CADETE MASCULINO GRUPO B 2024

HANDBOL BERGA CM
H. BERGA
CD VALLE DE EGÜÉS CM
12 - 17
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

INFANTIL MASCULINO GRUPO A 2024

LEVANTE UD BM MARNI IM B
FC. BARCELONA
5 - 24
Resultat final
Can Xaubet

ALEVÍN FEMENINO 2024

LEVANTE UD BM MARNI AF A
CD VALLE DE EGÜÉS IF B
7 - 12
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE MASCULINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI CM
CASADEMONT ZARAGOZA
18 - 16
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

INFANTIL MASCULINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI IM A
CD VALLE DE EGÜÉS IM A
15 - 9
Resultat final
Can Xaubet

ALEVÍN FEMENINO 2024

LEVANTE UD BM MARNI AF B
USURBIL KE IF B
6 - 15
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

INFANTIL MASCULINO GRUPO A 2024

FC. BARCELONA
CD VALLE DE EGÜÉS IM B
27 - 3
Resultat final
Can Xaubet

CADETE MASCULINO GRUPO A 2024

USURBIL KE CM
C.A. SABADELL HANDBOL
Sabadell
12 - 14
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

ALEVÍN FEMENINO 2024

LEVANTE UD BM MARNI AF A
CD BETI ONAK IF B
2 - 16
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

INFANTIL MASCULINO GRUPO A 2024

USURBIL KE IM A
UEHC IM
Calella
21 - 7
Resultat final
Can Xaubet

CADETE MASCULINO GRUPO A 2024

UEHC CM
Calella
CASADEMONT ZARAGOZA
7 - 20
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

ALEVÍN FEMENINO 2024

LEVANTE UD BM MARNI AF B
BM CARDEDEU IF
Pavelló Municipal de Cardedeu
1 - 9
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE MASCULINO GRUPO B 2024

HANDBOL BERGA CM
H. BERGA
UEHC CM
Calella
18 - 12
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

INFANTIL MASCULINO GRUPO B 2024

CD VALLE DE EGÜÉS IM A
HANDBOL BERGA IM
H. BERGA
16 - 7
Resultat final
Can Xaubet

CADETE MASCULINO GRUPO B 2024

CD VALLE DE EGÜÉS CM
LEVANTE UD BM MARNI CM
12 - 20
Resultat final
Pabellón Municipal Francesc "Nino" Buscató

INFANTIL MASCULINO GRUPO B 2024

USURBIL KE IM B
HANDBOL TERRASSA IM
Terrassa
8 - 12
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO B 2024

BM LOYOLA JM A
CD BETI ONAK JM
11 - 7
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

JUVENIL MASCULINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI JM B
C.A. SABADELL HANDBOL
Sabadell
20 - 10
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

INFANTIL MASCULINO GRUPO A 2024

CD VALLE DE EGÜÉS IM B
UEHC IM
Calella
7 - 12
Resultat final
Can Xaubet

INFANTIL MASCULINO GRUPO B 2024

HANDBOL BERGA IM
H. BERGA
HANDBOL TERRASSA IM
Terrassa
11 - 12
Resultat final
Can Xaubet

INFANTIL FEMENINO GRUPO A 2024

USURBIL KE IF A
LEVANTE UD BM MARNI IF B
12 - 3
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL FEMENINO 2024

H. AMPOSTA JF
LEVANTE UD BM MARNI CF A
12 - 9
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO B 2024

IK BALTICHOV B
LEVANTE UD BM MARNI CF B
12 - 9
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO B 2024

USURBIL KE IF B
LEVANTE UD BM MARNI IF A
2 - 17
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL FEMENINO 2024

BM LOYOLA JF
BM CARDEDEU JF
Pavelló Municipal de Cardedeu
9 - 15
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO A 2024

IK BALTICHOV A
BM CARDEDEU CF
Pavelló Municipal de Cardedeu
9 - 10
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO A 2024

LEVANTE UD BM MARNI IF B
UDC TXANTREA KKE IF
13 - 11
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL FEMENINO 2024

H. AMPOSTA JF
UDC TXANTREA KKE JF
5 - 14
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO B 2024

HANDBOL BERGA CF
H. BERGA
IK BALTICHOV B
6 - 14
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI IF A
BM CARDEDEU IF
Pavelló Municipal de Cardedeu
12 - 7
Resultat final
Can Xaubet

CADETE FEMENINO GRUPO A 2024

BM LOYOLA CF
IK BALTICHOV A
9 - 15
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO A 2024

UDC TXANTREA KKE IF
CD VALLE DE EGÜÉS IF A
10 - 5
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO B 2024

BM LOYOLA JM A
LEVANTE UD BM MARNI CM
11 - 13
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO A 2024

USURBIL KE CF
LEVANTE UD BM MARNI CF B
11 - 10
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO A 2024

USURBIL KE IF A
CD BETI ONAK IF B
4 - 13
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO A 2024

UDC TXANTREA KKE JM
BM LOYOLA JM B
18 - 17
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI CF A
UDC TXANTREA KKE CF
14 - 10
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO B 2024

BM CARDEDEU IF
Pavelló Municipal de Cardedeu
CD VALLE DE EGÜÉS IF B
13 - 3
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO A 2024

LEVANTE UD BM MARNI JM A
BM CARDEDEU JM
Pavelló Municipal de Cardedeu
18 - 4
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO A 2024

USURBIL KE CF
BM CARDEDEU CF
Pavelló Municipal de Cardedeu
9 - 11
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

JUVENIL MASCULINO GRUPO B 2024

CD BETI ONAK JM
LEVANTE UD BM MARNI JM B
10 - 20
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

INFANTIL FEMENINO GRUPO B 2024

USURBIL KE IF B
CD BETI ONAK IF A
6 - 17
Resultat final
Can Xaubet

CADETE FEMENINO GRUPO B 2024

LEVANTE UD BM MARNI CF A
IK BALTICHOV A
10 - 8
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO A 2024

CD VALLE DE EGÜÉS IF A
CD BETI ONAK IF B
2 - 17
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO A 2024

UDC TXANTREA KKE JM
BM CARDEDEU JM
Pavelló Municipal de Cardedeu
9 - 16
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO A 2024

LEVANTE UD BM MARNI CF B
BM LOYOLA CF
13 - 14
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca

INFANTIL FEMENINO GRUPO B 2024

CD VALLE DE EGÜÉS IF B
CD BETI ONAK IF A
4 - 9
Resultat final
Can Xaubet

JUVENIL MASCULINO GRUPO A 2024

BM LOYOLA JM B
LEVANTE UD BM MARNI JM A
7 - 22
Resultat final
Pavelló Municipal Calella

CADETE FEMENINO GRUPO B 2024

UDC TXANTREA KKE CF
HANDBOL BERGA CF
H. BERGA
10 - 4
Resultat final
Poliesportiu Municipal Teresa Maria Roca