Sènior Masculí UEHC B

Sènior Masculí UEHC B

#JugadorGolsMitjana de GolsAturades2MINT.G.T.V.Partits JugatsMitjana de victòriesMitjana d'empatsMitjana de derrotes
1Javier SabuquilloJavier Sabuquillo00.00400010.000.00100.00
2Martí DanglaMartí Dangla232.880000862.500.0037.50
2Sergi Puig00.00000050.0020.0080.00
3Daniel MorenteDaniel Morente1306.8400001926.325.2668.42
4Romà MarquèsRomà Marquès133.25000040.000.00100.00
5Bubakari NdowBubakari Ndow21.00000020.000.00100.00
6Lluc NavarroLluc Navarro603.0000002035.005.0060.00
13Bernat FontdevilaBernat Fontdevila81.140000728.570.0071.43
16Martí RiveraMartí Rivera00.001430001643.756.2550.00
17Joaquín JorqueraJoaquín Jorquera302.3100001353.850.0046.15
18Marc RuizMarc Ruiz41.000000450.000.0050.00
21Víctor TejeroVíctor Tejero1105.2400002133.334.7661.90
22Victor MuiñaVictor Muiña271.3500002035.005.0060.00
24Alex GarcíaAlex García202.860000785.710.0014.29
24Ramón ArnijasRamón Arnijas90.6900001330.777.6961.54
28Pablo GarcíaPablo García82.00000040.000.00100.00
33Marc GranellMarc Granell41.000000425.000.0075.00
35Mohamed AminMohamed Amin50.830000650.000.0050.00
39Joan VallsJoan Valls50.560000911.1111.1177.78
44Kevin PardoKevin Pardo00.00000000.000.000.00
45Izan VicentIzan Vicent262.6000001030.0010.0060.00
47Bubakar ContehBubakar Conteh00.00000000.000.000.00
72David GaudiosoDavid Gaudioso110.7300001520.006.6773.33
75Mohamed El AsriMohamed El Asri21.00000020.000.00100.00
81Guido AbbonaGuido Abbona00.001550001833.335.5661.11