Sènior Masculí UEHC

Sènior Masculí UEHC

#JugadorGolsMitjana de Gols2MINT.G.T.V.Partits JugatsMitjana de victòriesMitjana d'empatsMitjana de derrotes
1Víctor Tejada00.00000250.0050.000.00
5Joan Marc GraellsJoan Marc Graells52.50100250.0050.000.00
7Pablo Fierro33.001001100.000.000.00
8Albert ItchartAlbert Itchart42.00010250.0050.000.00
9Albert MansachsAlbert Mansachs21.00000250.0050.000.00
10Marc MartínezMarc Martínez84.00100250.0050.000.00
12Rafael RomeroRafael Romero00.00000250.0050.000.00
13Xavier TermesXavier Termes31.50000250.0050.000.00
14David MorenoDavid Moreno00.0000000.000.000.00
18Pau PalaciosPau Palacios42.00000250.0050.000.00
20Toni BusquetsToni Busquets73.50110250.0050.000.00
24Alex GarcíaAlex García00.000001100.000.000.00
29Jose Luis VicoJose Luis Vico33.0000010.00100.000.00
36Èric MartínezÈric Martínez52.50100250.0050.000.00
44Oriol MoratóOriol Morató10.50000250.0050.000.00
46David GarcíaDavid García73.50100250.0050.000.00