Sènior Masculí UEHC

Sènior Masculí UEHC

#JugadorGolsMitjana de Gols2MINT.G.T.V.Partits JugatsMitjana de victòriesMitjana d'empatsMitjana de derrotes
1Víctor TejadaVíctor Tejada00.000002748.157.4144.44
3Daniel MorenteDaniel Morente10.17000666.6716.6716.67
5Joan Marc GraellsJoan Marc Graells853.1513512748.157.4144.44
7Pablo FierroPablo Fierro564.008101442.860.0057.14
8Albert ItchartAlbert Itchart392.443101656.2512.5031.25
9Albert MansachsAlbert Mansachs190.861002254.559.0936.36
10Marc MartínezMarc Martínez883.143002850.007.1442.86
12Rafael RomeroRafael Romero00.000002250.004.5545.45
13Xavier TermesXavier Termes462.003012352.178.7039.13
14David MorenoDavid Moreno281.751001650.006.2543.75
18Pau PalaciosPau Palacios602.225112751.857.4140.74
20Toni BusquetsToni Busquets242.003101258.338.3333.33
21Aleix MartínezAleix Martinez675.150001361.547.6930.77
24Alex GarcíaAlex García271.040102653.853.8542.31
29Jose Luis VicoJose Luis Vico90.752001233.338.3358.33
32Marc MuñozMarc Muñoz150.882101741.180.0058.82
36Èric MartínezÈric Martínez853.2714202653.857.6938.46