Sènior Masculí UEHC

Sènior Masculí UEHC

#JugadorGolsMitjana de Gols2MINT.G.T.V.Partits JugatsMitjana de victòriesMitjana d'empatsMitjana de derrotes
1Víctor Tejada00.00000425.0025.0050.00
5Joan Marc GraellsJoan Marc Graells112.75300425.0025.0050.00
7Pablo Fierro93.00410333.330.0066.67
8Albert ItchartAlbert Itchart42.00010250.0050.000.00
9Albert MansachsAlbert Mansachs21.00000250.0050.000.00
10Marc MartínezMarc Martínez143.50100425.0025.0050.00
12Rafael RomeroRafael Romero00.00000425.0025.0050.00
13Xavier TermesXavier Termes61.50000425.0025.0050.00
14David MorenoDavid Moreno21.0000020.000.00100.00
18Pau PalaciosPau Palacios61.50200425.0025.0050.00
20Toni BusquetsToni Busquets73.50110250.0050.000.00
24Alex GarcíaAlex García00.00000333.330.0066.67
29Jose Luis VicoJose Luis Vico41.3300030.0033.3366.67
36Èric MartínezÈric Martínez123.00100425.0025.0050.00
44Oriol MoratóOriol Morató10.50000250.0050.000.00
46David GarcíaDavid García164.00100425.0025.0050.00